Úvod » Herbář » Muňa – Wira tinktura


        

Muňa – Wira tinktura

skladem

 

Popis zboží

 

Kombinace bylin Muňa - Wira

Rozšíření: Jižní Amerika

Kombinace bylin Muňa - Wira

Každý jistě a dobře zná ten pocit, kdy na něj něco leze. Ve skutečnosti je to kašel, rýma, teplota a dýchací potíže. Je to jasná chřipka. Kombinace bylin MUŇA – WIRA je tím nejúčinnějším přírodním prostředkem proti chřipce a nachlazení.

 

Užívání této kobminace bylin ve formě bezalkoholové tinktury postupujte prosím takto: Před použitím protřepejte, po protřepání užíváme 18 kapek 4x denně. Doporučujeme dávku bez ředění vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Možné je zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka odpovídá 2 616 mg čerstsvé rostlinné drogy a neobsahuje žádný alkohol.

Upozornění : Není vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let. Nenahrazuje předepsanou léčbu.

Účinky kombinace bylin Muňa - Wira

Jak bylo výše zmíněno, bylinky lze užívat i samostatně. Spolu ale tvoří toho nejsilnějšího útočníka při boji s chřipkou a nachlazení. Říkejme mu bojovník Antigrip. Muňa – wira mají společné látky působící přímo proti virům. Jsou to opravdové perly v tomto ohledu. Jejich nesmírná účinnost je posílená hlavně tím, že jak muňa, tak i wira táhnou za jeden provaz.

Všeobecná zkušenost mluví o tom, že jen málokteré výrobky působí proti chřipce a nachlazení. Omyl!!! Antigrip (Muňa-Wira) nejenže ulevuje a napomáhá od potíží s tímto spojené, ale je schopna viry naprosto zlikvidovat. Antigrip díky obsahovým látkám působí protivirově, antibioticky i jako analgetikum.

Kombinaci muňa-wira začínáme užívat ve chvíli, kdy cítíme první příznaky chřipky nebo virózy. Je vyzkoušeno, že při časném podchycení a rychlému nasazení tohoto přírodního zázraku může být chorý jedinec během 1, nebo 1,5 dne čilý, bez příznakůViry budou zničeny. Nejvíce je účinnost našeho bojovníka jménem Antigrip pociťována při úplném ataku nemoci. Ve chvílích, kdy má člověk pocit, že není schopen sám o sobě existovat. Již po prvním šálku je znát, jak se člověku uleví a už je vidět zase ta naděje na rychlejší uzdravení. Po správném dodržování pravidelného dávkování a způsobu přípravy může být člověk opět na nahou a normálně fungovatNaprosto bez příznaků již odeznělé chřipky.

Bonusem je fakt, že přírodní fytoterapie umožňuje přirozenou reakci imunitního systémuVirus, který organismus napadl, není schopen návratu. Pro představu – funguje to podobně jako očkování. Jedinci trpící virózami běžně i 5x do roka, v příštím roce jsou atakováni virózou jen 2x. Vše samozřejmě za předpokladu, že kombinace bylin Muňa – Wira byla nasazena hned v začátcích chřipky a užívána až do úplného uzdravení, dle návodu a doporučené denní dávky. Po dvou letech bude Váš organismus plně schopen odolávat takovým virům a chřipka s nachlazením se dostaví opravdu jen výjimečně. Antigrip poté využíváme spíše sporadicky – v tomhle vidíme skutečnou a pravou sílu bylin.

Kombinaci bylin Muňa – Wira lze využít i v případě onemocnění člena rodiny. Nemocnému vaříme odvar (opět podle daného návodu) a od něj si upíjíme svůj hrneček denně. Takhle si zajišťujeme, že se nám vir vyhne – doporučujeme tedy uplatnit i jako prevenci. Vhodné je kombinaci Muňa – Wira využít ve větších zařízeních (školy, pracoviště), kde dochází k větší kumulaci lidí. Je-li podávána 1 sklenka odvaru každý den, v době chřipek a nachlazení, jsou onemocnění zřídka se vyskytující.